Webinár otvorí tému Zelenej dohody a zeleného financovania na Slovensku

Webinár otvorí tému Zelenej dohody a zeleného financovania na Slovensku

Zaujíma vás čo je cieľom Zelenej dohody, aké prínosy môže mať napr. pre vašu firmu a aké sú možnosti udržateľného financovania? V tomto prípade vám Slovenská agentúra životného prostredia, ako zakladajúci člen platformy pre obehové hospodárstvo Circular Slovakia, odporúča nenechať si ujsť 18. júna 2021 od 10.00 hod. pripravovaný webinár Zelená dohoda a zelené financovanie, ktorý má odštartovať diskusiu na túto tému na Slovensku. 

Okrem iného sa počas podujatia dozviete, aké príležitosti ponúka Zelená dohoda  pre firmy v oblasti energetickej transformácie, poľnohospodárstva či obehového hospodárstva. Venované bude aj udržateľnému financovaniu ako nástroju transformácie podnikov a celej ekonomiky. Nebudú chýbať ani praktické príklady udržateľných projektov a ich financovania.

Na webinár otvorený pre verejnosť, ktorý bude prebiehať v slovenskom a českom jazyku, sa môžete zaregistrovať pod týmto linkom. Registráciou súhlasíte, že vaše osobné údaje budú spracované pre účely odoslania prihlasovacích údajov na webinár.  Následne vám deň pred podujatím bude doručený  link na pripojenie sa.

Online webinar organizujú platforma pre obehové hospodárstvo Circular Slovakia a Amcham Slovakia  v spolupráci s hlavným sponzorom podujatia ING Bank.

Platforma pre obehové hospodárstvo Circular Slovakia, je súkromno-verejná platforma, v ktorej verejný, súkromný a tretí sektor spolupracujú s cieľom výmeny poznatkov a stimulácie podnikania v oblasti obehového hospodárstva.

Ilustračné foto: Pixabay

 

Fotogaléria

Vytlačiť