Výsledky ankety NAJZAMESTNÁVATEĽ 2022 sú známe

Výsledky ankety NAJZAMESTNÁVATEĽ 2022 sú známe

Koncom minulého roka zverejnila spoločnosť Profesia nominácie v ankete Najatraktívnejší zamestnávateľ za rok 2022. V kategórii „Štátna a verejná správa“ súťažilo o titul 20 nominovaných subjektov, medzi nimi aj Slovenská agentúra životného prostredia (SAŽP). O víťazoch rozhodovala široká verejnosť, ktorá SAŽP posunula až do TOP 10.

Výsledky ankety boli verejnosti predstavené 26. januára počas slávnostného galavečera v Bratislave. Hlasujúci rozhodli, že SAŽP v konečnom vyhodnotení vo svojej kategórii obsadila 7. miesto. Víťazom kategórie sa stala Sociálna poisťovňa, druhé miesto obhájil Trnavský samosprávny kraj a tesne za ním nasledoval Banskobystrický samosprávny kraj.

Anketu Najzamestnávateľ spoločnosť Profesia vyhlásila už po jedenásty raz a je zároveň súťažou, ktorá má priniesť skutočný pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na to, ako vnímajú spoločnosti na trhu, ich benefity a postavenie. Do ankety bola SAŽP nominovaná aj minulý rok, kedy vo svojej kategórii obsadila 3. miesto.

V aktuálnom ročníku o víťazoch rozhodlo presne 119 151 ľudí. Najväčšia časť z nich bola vo vekových skupinách od 35 do 49 a od 25 do 34 rokov. Záujem hlasujúcich vytvoril nový rekord, počet hlasov stúpol oproti vlaňajšku o takmer 33-tisíc. Verejnosť, ako aj samotní zamestnanci nominovaných subjektov mohli svoj hlas odovzdať do  31. decembra 2022. Vyplnením dotazníka sa zároveň hlasujúci zaradili aj do súťaže o hodnotné ceny.

Za každý hlas vám ďakujeme!

Viac informácií: https://firma.profesia.sk/pozname-najzamestnavatelov-roka-2022-o-vitazoch-rozhodlo-viac-ako-100-tisic-ludi/

 

Fotogaléria

fotogaléria
fotogaléria
Zdroj: Profesia
fotogaléria
fotogaléria
Vytlačiť