Ako pripravovať a realizovať strategické plány udržateľnej mobility?

Ako pripravovať a realizovať strategické plány udržateľnej mobility?

Slovenská agentúra životného prostrediavás pozýva na ďalší z workshopov k téme Ako pripravovať a realizovať strategické plány udržateľnej mobility, ktorý sa uskutoční online 19. novembra 2020.

Zameraný bude na prezentáciu skúseností a príkladov dobrej praxe spojených so zavádzaním plánu udržateľnej mestskej mobility v Košiciach. Počas jeho programu sa dozviete o prínosoch zavedenia systému zdieľaných bicyklov v meste a taktiež o zavádzaní inštitucionálnych plánov udržateľnej mobility.

Ak nestihnete tento termín, nevadí, SAŽP už pripravuje na december ďalší workshop. Ten bude zameraný na proces prípravy krajského strategického plánu s prezentáciou toho, čo už urobilo mesto Trenčín na podporu udržateľnej mobility a ako sa im opatrenia osvedčili.

Pozvánky na workshopy nájdete v prílohe. Registrácia je možná prostredníctvom elektronických formulárov na stránke projektu https://populair.sk/sk/events. Registrovaným účastníkom bude cca hodinu pred plánovaným začiatkom zaslaný mailom link, kde sa bude možné pripojiť.

Ilustračné foto: Z workshopu v Banskej Bystrici

 

Vytlačiť